Jak tanio wyremontować łazienkę?

łazienka

Czeka Cie poważny remont łazienki? Bądź po prostu chcesz w niej „coś” zmienić ? Nic prostszego! Pamiętaj remont nie zawsze musi dużo kosztować, możesz go wykonać sam, bez ekipy fachowców i wielotygodniowego bałaganu. Wystarczy kilka kroków, aby Twoja łazienka radykalnie się zmieniła.

Porady i wskazówki 

 

  1. Zamiast dużej ilości płytek ceramicznych, użyj ich wyłącznie do niepełnej wysokości. Co z resztą? Wystarczy wybrać modny kolor farby, minimalistyczną tapetę, fototapetę, pozostawić betonową ścianę, czy wybrać powracające w tym sezonie panele drewniane – w każdym sklepie znajdziesz całą gamę barw.  A jeżeli chcesz zaoszczędzić czas i pieniądze wystarczy je po prostu pomalować emalią do płytek! Nic prostszego. Takie emalie znajdziesz na sniezka.pl

  1. Kiedy twoje meble łazienkowe są przestarzałe, nie wyrzucaj ich!  Wystarczy je pomalować farbą do drewna, kupić kilka tanich dodatków, jak nowoczesne gałki, czy naklejki samoprzylepne i raz, dwa, stara szafka zmieni się nie do poznania.

  1. Ważną rzeczą w każdej łazience są lustra, obecnie można je znaleźć w każdym sklepie w przystępnych cenach. Nie bój się ich. Wypełnią pustą przestrzeń na ścianach, diametralnie powiększą pomieszczeń i dodają elegancji każdemu miejscu.

  1. Pamiętaj! Kwiaty są ważnym aspektem każdego pomieszczenia, nawet łazienki. Nie zapomnij o dodaniu małęgo akcentu również w tym miejscu. Nie muszą być to koniecznie świerze kwiaty, ważne jednak,  aby dodać ten akcent i cieszyć się „starym” miejscem na nowo florpol.pl

​Jeżeli chcesz zrobić zakupy bez wychodzenia z domu, skorzystaj z bogatej oferty kodów rabatowych oraz promocji. Wykorzystaj SaniTermo zniżke do - 35% na produkty łazienkowe, bądź spraw nowe promocje Bridom wyprzedaż do - 40% na meble łazienkowe i armaturę.

Więcej rabatów i ofert promocyjnych znajdziesz na KUPLIO.pl. Sprawdź już dziś!