Nadszedł ulubiony Black Friday! Wykorzystaj go na zakupy świątecznych prezentów

__avatar_name
black friday3

Nawet się nie obejrzeliśmy, a tu znowu mamy końcówkę roku. Choć przygotowania przedświąteczne dla wielu z nas kojarzą się ze stresem i dużą odpowiedzialnością, to jest kilka wskazówek, jak uniknąć takiego przykrego doświadczenia. Kluczem jest wcześniejsze przygotowanie. Co przez to rozumiemy? Możesz z wyprzedzeniem wybrać i kupić prezenty świąteczne dla swoich bliskich. A jeśli skorzystasz ze specjalnych dni zakupów w Black Friday 2020, możesz wiele zaoszczędzić.

 

Dlaczego nazwa Black Friday?

 

Zakupowe szaleństwo zwane Black Friday pierwotnie oznaczało początek okresu wyprzedaży. W ten sposób duże sieci handlowe starały się przyciągnąć jak najwięcej osób przed okresem świątecznym. Data ta przypada w czwarty piątek listopada każdego roku. Szał zakupowy wybucha w tym roku 27 listopada, ale wiele sklepów internetowych startuje z promocjami trochę wcześniej lub wydłuża je do końca tygodnia. W następny poniedziałek zaczyna się Cyber ​​Monday. Tego dnia sklepy wyprzedają towary pozostałe po Black Friday.

Nazwa Black Friday powstała w Filadelfii. Odzwierciedla ona ogromne zamieszanie na drogach i korki, które mają miejsce po Święcie Dziękczynienia. W Ameryce, skąd wywodzi się ta tradycja, coroczne obleganie centrów handlowych i walki o sprzedaż towarów są już standardem. Ale jak tego uniknąć, kiedy przyciągają klientów ogromnymi rabatami, często sięgającymi 80-90%. Krytycy tej akcji wyprzedażowej nazywają to „świętem społeczeństwa konsumpcyjnego”. Tak czy inaczej, nawet w Black Friday promocje możesz robić zakupy w sposób przemyślany i mądry.

 

Kupuj tanio dzięki naszej specjalnej sekcji Black Friday, w której znajdziesz najlepsze kody rabatowe i kupony do ulubionych sklepów internetowych.

              

                     

               

                 

Dlaczego warto robić zakupy podczas Black Friday?

 

Jak już wspomnieliśmy, Boże Narodzenie zbliża się z dnia na dzień. Większość z nas chce zadowolić swoich bliskich przynajmniej małym prezentem pod choinką. Jeśli zdecydujesz się na zakup prezentów online w Black Friday, możesz sobie wszystko przemyśleć i zająć się tym w zaciszu własnego domu. Dzięki temu masz cały czas pod kontrolą czas i finanse.

Aby uniknąć kupowania bezużytecznych przedmiotów w ostatniej chwili, daj sobie dużo czasu na przemyślenie zakupów z black firday wyprzedaże. Pomocne może być spisanie różnych wskazówek dotyczących prezentów, które mogą Ci się przydać o każdej porze dnia lub zainspiruj się konsultantami zakupów online, co znacznie ułatwi przedświąteczne zakupy.

Przydałaby Ci się dobra dawka wskazówek na prezenty świąteczne? W takim przypadku będą dla Ciebie odpowiednie poniższe posty na blogu:

Pomysły na prezent świąteczny dla Dziewczyny

 

Pomysły na prezent świąteczny dla Chłopaka

 

Kreatywne pomysły dla Dzieci