Farnell kody rabatowe

2 zweryfikowane kody rabatowe i kupony Farnell - Luty 2023

__photo
-10%
Kod rabatowy
Farnell

Kod rabatowy - 10% na zakupy na Pl.farnell.com

Rabat - 10% na zakupy na Pl.farnell.com po wpisaniu kodu w koszyku. Oferta obejmuje wybrane produkty. Znajdziesz tam szeroki wybór urządzeń pomiarowych, półprzewodników, oprogramowania, narzędzi i akcesoriów produkcyjnych w atrakcyjnych cenach.

Więcej o promocji
-50%
Zniżka
Farnell

Promocje do - 50% na elektronikę i narzędzia na pl.farnell.com

Sprawdź promocje nawet do -50% na wybraną elektronikę i narzędzia w sklepie internetowym Farnell. Znajdziesz tam szeroki wybór urządzeń pomiarowych, półprzewodników, oprogramowania, narzędzi i akcesoriów produkcyjnych w atrakcyjnych cenach.

Więcej o promocji


eshop Farnell
1

Sklep internetowy z ogromnymi możliwościami

Firma Farnell to międzynarodowy gigant. Jej ogromne doświadczenie, nagromadzona przez lata wiedza pracowników o produktach i świetna oferta cenowa jest godna podziwu. Jest globalnym dystrybutorem elektroniki. Oferuje bardzo szerokie asertymentowe portfolio – w sklepie internetowym posiada ponad 950 000 produktów, co dowodzi tego, jak wielu producentów zaufało marce Farnell.

farnell1
2

Szeroka oferta profesjonalnych produktów i usług

W ofercie sklepu znajdziemy wyjątkowe produkty. Nie są to produkty zwyczajne. Tutaj możemy zakupić produkty i sprzęt specjalistyczny. Można stwierdzić, że Farnell to bezapelacyjnie lider w branży sprzedaży produktów specjalistycznych. Dodatkowo firma bezustannie inwestuje w swoje usługi i dokłada wszelkich starań do tego, aby jej oferta stale się powiększała. Klient jest dla nich zawsze na pierwszym miejscu. Tutaj robiąc zakupy poczujecie, że trafiliście do właściwego miejsca.

3

Promocje i oferty specjalne

A jest to między innymi:

  • Urządzenia testowe i pomiarowe
  • Narzędzia i akcesoria produkcyjne
  • Płytki rozwojowe i zestawy ewaluacyjne
  • Półprzewodniki – układy scalone
  • Wsparcie procesu zakupów i zaopatrzenia
  • Usługi edukacyjne
  • Artifical Intelligence
  • Środki ochrony osobistej
  • Utrzymanie ruchu i działalność operacyjna

farnell2

Na stronie internetowej marki, pod nazwą Oferty Specjalne, regularnie pojawiają się oferty nie do odrzucenia dla klientów. Są one objęte znacznym rabatem, który pojawia się w różnej wysokości. Jego wysokość jest oznaczona na czerwono, w prawym górnym rogu każdej z ofert. Warto jest rozważyć oferty specjalne, ponieważ niektóre z nich pojawiają się jedynie w tym eshopie.

4

Farnell kod rabatowy

Wyprzedaż
Zniżka
Darmowa dostawa
Kod rabatowy

Dzięki kodom rabatowym uzyskacie zniżki w wysokości od – 5% do – 15% na akcesoria elektroniczne lub pojedyncze produkty, takie jak na przykład Rapsberry Pi 4B Starter Kit. Dodatkowo w sklepie obowiązuje promocja na – 50% na wybraną elektronikę i narzędzia. Naszym zdaniem, po prostu warto!

5

Ocena Farnell

5.0

Doskonała ocena

Ogólna ocena 27 klientów
27 __thumbsup Klientów poleca
0 __thumbsdown Klientów nie poleca
Doskonałe (4,1 - 5,0) 27x
Bardzo dobre (3,1 - 4,0) 0x
Dobre (2,1 - 3,0) 0x
Poniżej średniej (1,1 - 2,0) 0x
Negatywne (0 - 1,0) 0x