Senetic kody rabatowe

www.senetic.pl

Senetic to sklep internetowy który oferuje nam różnego rodzaju rozwiązania sieciowe, serwerowe i oprogramowanie dla firm oraz domów. W dużej ofercie sklepu możemy znaleźć takie urządzenia jak routery, switche, firewalle, systemu bezprzewodowe, a także oprogramowanie takich firm jak Microsoft czy Oracle. Już dziś sprawdź proponowany przez Senetic kod rabatowy i wykorzystaj go na stronie sentetic.pl. Ukryj tekst

Idź do sklepu

Podobne kody rabatowe i kupony

O sklepie Senetic

Dostawca nowoczesnych rozwiązań IT

W dzisiejszych czasach firmom ciężko jest funkcjonować bez pomocy komputera. W każdym sektorze gospodarki potrzebujemy wsparcia programów komputerowych, które wyręczają nas w wielu czynnościach. Pomagają nam w obliczaniu, planowaniu, organizowaniu przedsięwzięć, a jednocześnie pozwalają nam na oszczędzanie naszego cennego czasu. Senetic Katowice globalnie zajmuje się dostarczaniem nowoczesnych rozwiązań w branży IT.

Jeśli przejrzymy o firmie Senetic opinie w internecie, na pewno zachęcą nas one do skorzystania z usług tej firmy. Klienci są zadowoleni z obsługi – w Senetic kontakt z klientem jest na bardzo wysokim poziomie.

Z czego możemy skorzystać w sklepie Senetic?

Sytuacja zmusiła Cię do pracowania w trybie Home Office? Lub być może Twoja praca pozwala Ci na taką opcję, aby móc wygodnie wykonywać swoją pracę ze swojej domowej kanapy lub nawet łóżka. W takim razie w tym sklepie możesz zaopatrzyć się w sprzęty z kategorii Hardware, Cloud and Software, Remote Desktop lub Backup. Być może te nazwy to na razie dla Ciebie czarna magia, dlatego warto jest wejść na stronę internetową i zobaczyć co się pod nimi kryje.

A w kategoriach tego eshopu kryją się:

  • Home Office
  • Sprzęt sieciowy
  • Serwery i storage
  • Zasilanie
  • Oprogramowanie
  • Sprzęt komputerowy
  • CCTV
  • Oferty specjalne
  • Usługi

Oferty specjalne oraz promocje

W Ofertach specjalnych firmy znajdziemy produkty w podkategorii Senetic Academy, którymi są szkolenia, wykonywane przez firmę. Można je zakupić w bardzo przystępnej cenie, aby dowiedzieć się jak korzystać z programów oraz jak administrować sieci.

Oprócz niezwykle przystępnych cen w Senetic Cisco, czyli marki która jest doceniana przez klientów, w podkategorii Wyprzedaż znajdziemy wiele produktów o obniżonej cenie. Mamy duży wybór, dlatego warto jest tam zajrzeć i poszukać odpowiednika droższego produktu, który nas interesuje.

Kod rabatowy Senetic

W sklepie internetowym pojawiają się także kody rabatowe, z których możemy skorzystać, aby jeszcze bardziej obniżyć naszą cenę ostateczną za produkty. Jeśli jesteśmy zainteresowani kupnem sprzętu sieciowego, serwerów i akcesoriów, to możemy wykorzystać rabat w wysokości – 10% lub – 5%. Rabat ten jest czasowy, więc spieszmy się! W sklepie trwa również wyprzedaż sprzętu sieciowego, serwerów oraz akcesoriów, która daje nam możliwość kupna tych produktów w cenie obniżonej o – 50%. Korzystajcie!

Kupony archiwalne

30. 4. 2021

Kod rabatowy - 18% na zasilacz awaryjny 1500va na senetic.pl

Zniżka - 18% na… Więcej o zniżkach

Zniżka - 18% na zasilacz awaryjny UPS Micropower 1500VA Green Cell w sklepie senetic.pl po wpisaniu kodu rabatowego. Senetic kod rabatowy to szeroki wybór profesjonalnego oprogramowania i sprzętów w atrakcyjnych cenach. Ukryj tekst

30. 4. 2021

Kod rabatowy - 18% na zasilacz awaryjny na senetic.pl

Zniżka - 18% na… Więcej o zniżkach

Zniżka - 18% na zasilacz awaryjny UPS Micropower 1000VA Green Cell w sklepie senetic.pl po wpisaniu kodu rabatowego. Senetic kod rabatowy to szeroki wybór profesjonalnego oprogramowania i sprzętów w atrakcyjnych cenach. Ukryj tekst

31. 3. 2021

Kod rabatowy - 5% na wybrane produkty na senetic.pl

Zniżka - 5% na wybrane… Więcej o zniżkach

Zniżka - 5% na wybrane produkty: na produkty MikroTik w sklepie senetic.pl po wpisaniu kodu rabatowego. Senetic kod rabatowy to szeroki wybór profesjonalnego oprogramowania i sprzętów w atrakcyjnych cenach. Sprawdź, które produkty obejmuje rabat, Ukryj tekst

s