Senetic kody rabatowe

www.senetic.pl

Senetic to sklep internetowy który oferuje nam różnego rodzaju rozwiązania sieciowe, serwerowe i oprogramowanie dla firm oraz domów. W dużej ofercie sklepu możemy znaleźć takie urządzenia jak routery, switche, firewalle, systemu bezprzewodowe, a także oprogramowanie takich firm jak Microsoft czy Oracle. Już dziś sprawdź proponowany przez Senetic kod rabatowy i wykorzystaj go na stronie sentetic.pl. Ukryj tekst

Idź do sklepu

Podobne kody rabatowe i kupony

O sklepie Senetic

Dostawca nowoczesnych rozwiązań IT

W dzisiejszych czasach firmom ciężko jest funkcjonować bez pomocy komputera. W każdym sektorze gospodarki potrzebujemy wsparcia programów komputerowych, które wyręczają nas w wielu czynnościach. Pomagają nam w obliczaniu, planowaniu, organizowaniu przedsięwzięć, a jednocześnie pozwalają nam na oszczędzanie naszego cennego czasu. Senetic Katowice globalnie zajmuje się dostarczaniem nowoczesnych rozwiązań w branży IT.

Jeśli przejrzymy o firmie Senetic opinie w internecie, na pewno zachęcą nas one do skorzystania z usług tej firmy. Klienci są zadowoleni z obsługi – w Senetic kontakt z klientem jest na bardzo wysokim poziomie.

Z czego możemy skorzystać w sklepie Senetic?

Sytuacja zmusiła Cię do pracowania w trybie Home Office? Lub być może Twoja praca pozwala Ci na taką opcję, aby móc wygodnie wykonywać swoją pracę ze swojej domowej kanapy lub nawet łóżka. W takim razie w tym sklepie możesz zaopatrzyć się w sprzęty z kategorii Hardware, Cloud and Software, Remote Desktop lub Backup. Być może te nazwy to na razie dla Ciebie czarna magia, dlatego warto jest wejść na stronę internetową i zobaczyć co się pod nimi kryje.

A w kategoriach tego eshopu kryją się:

  • Home Office
  • Sprzęt sieciowy
  • Serwery i storage
  • Zasilanie
  • Oprogramowanie
  • Sprzęt komputerowy
  • CCTV
  • Oferty specjalne
  • Usługi

Oferty specjalne oraz promocje

W Ofertach specjalnych firmy znajdziemy produkty w podkategorii Senetic Academy, którymi są szkolenia, wykonywane przez firmę. Można je zakupić w bardzo przystępnej cenie, aby dowiedzieć się jak korzystać z programów oraz jak administrować sieci.

Oprócz niezwykle przystępnych cen w Senetic Cisco, czyli marki która jest doceniana przez klientów, w podkategorii Wyprzedaż znajdziemy wiele produktów o obniżonej cenie. Mamy duży wybór, dlatego warto jest tam zajrzeć i poszukać odpowiednika droższego produktu, który nas interesuje.

Kod rabatowy Senetic

W sklepie internetowym pojawiają się także kody rabatowe, z których możemy skorzystać, aby jeszcze bardziej obniżyć naszą cenę ostateczną za produkty. Jeśli jesteśmy zainteresowani kupnem sprzętu sieciowego, serwerów i akcesoriów, to możemy wykorzystać rabat w wysokości – 10% lub – 5%. Rabat ten jest czasowy, więc spieszmy się! W sklepie trwa również wyprzedaż sprzętu sieciowego, serwerów oraz akcesoriów, która daje nam możliwość kupna tych produktów w cenie obniżonej o – 50%. Korzystajcie!

Kupony archiwalne

29. 11. 2020

Kod rabatowy - 5% na sprzęt sieciowy, serwery, akcesoria na senetic.pl

Zniżka - 5% na wybrany… Więcej o zniżkach

Zniżka - 5% na wybrany sprzęt sieciowy, serwery, sprzęt komputerowy czy akcesoria w sklepie senetic.pl po wpisaniu kodu rabatowego. Senetic kod rabatowy to szeroki wybór profesjonalnego oprogramowania i sprzętów w atrakcyjnych cenach. Sprawdź, które produkty obejmuje rabat. Produkty: 60003814 SSDSC2KB019T801 MZ7KH480HAHQ-00005 Ukryj tekst

31. 12. 2020

Kod rabatowy - 10% na sprzęt sieciowy, serwery, akcesoria na senetic.pl

Zniżka - 10% na… Więcej o zniżkach

Zniżka - 10% na wybrany sprzęt sieciowy, serwery, sprzęt komputerowy czy akcesoria w sklepie senetic.pl po wpisaniu kodu rabatowego. Senetic kod rabatowy to szeroki wybór profesjonalnego oprogramowania i sprzętów w atrakcyjnych cenach. Sprawdź, które produkty obejmuje rabat. Produkty: MGBLH1 WS-C2960+24PC-L C887VA-K9 CP-8831-EU-K9= WS-C2960X-48TD-L AIR-AP2802I-E-K9C CP-3905= WS-C2960X-48FPD-L WS-C2960C-8TC-L JL260A XDACBL5M Ukryj tekst

30. 11. 2020

Kod rabatowy - 5% na wybrane produkty na senetic.pl

Zniżka - 5% na wybrane… Więcej o zniżkach

Zniżka - 5% na wybrane produkty: CRS328-24P-4S+RM - MikroTik Cloud Router Switch, RB760IGS - Router MikroTik hEX S, NS-5AC - Ubiquiti 5GHz NanoStation AC, AFi-P-HD - AmpliFi HD Mesh Point, AFi-R - AmpliFi HD Home Wi-Fi Router, NBE-5AC-GEN2 - Ubiquiti 5GHz NanoBeam ac Gen2 CPE 19dBi, 8100-119 - Jabra PanaCast MS, 960-001034 - LOGITECH ConferenceCam Connect HD 1080p Video w sklepie senetic.pl po wpisaniu kodu rabatowego. Senetic kod rabatowy to szeroki wybór profesjonalnego oprogramowania i sprzętów w atrakcyjnych cenach. Sprawdź, które produkty obejmuje rabat, Ukryj tekst

s