Aliexpress - jak szukać znanych marek? Podpowiadamy!

Aliexpress

Planujesz zrobić zakupy na stronie Aliexpress? Przeczytaj nasz poradnik, a dowiesz się jak szybko i wygodnie znaleźć co czego akurat potrzebujesz!

 

Aliexpress jest sklepem internetowym, w którym znajdziesz dosłownie wszystko! Tysiące produktów czekają na Ciebie codziennie. Zakupisz tam zarówno modne ubrania, obuwie, modne dodatki, zabawki, gadżety, jak również elektronikę, produkty dla zwierząt czy sprzęty i dekoracje do swojego domu.

 

W tej naprawdę bogatej ofercie produktów, czasami ciężko znaleźć odpowiedni towar, którym jesteśmy zainteresowani, jak i również artykuły popularnych marek. Głównym powodem tego, oprócz bogatej oferty, jest fakt, iż wszelkie towary są chińskiego pochodzenia. Sprawdź kilka naszych wskazówek, a dowiesz się jak zaoszczędzić nie tylko pieniądze, ale i również czas na zakupach na Aliexpress.

 

Wyszukiwarka

 

Jak praktycznie w każdym sklepie internetowym, także tutaj znajdziecie wyszukiwarkę produktów i sklepów, które są dostępne na portalu. Jeśli szukasz markowych produktów, może okazać się, że po wpisaniu odpowiedniej nazwy nie zostanie znaleziony ani jeden produkt. Dlatego też warto spróbować opisać charakterystycznymi cechami produkt, którego szukamy. W ten sposób mamy szanse znaleźć w szybki sposób jego chiński odpowiednik.

 

 

Wyszukiwanie zdjęciem

 

O wiele prostszym rozwiązaniem może okazać się wyszukiwanie produktu lub sklepu poprzez zdjęcie znalezione w Internecie lub zrobione samemu. Opcja ta jednak jest dostępna wyłącznie w aplikacji mobilnej sklepu, którą możecie pobrać zarówno na system Android jak i iOS. Dodatkowo, korzystając z niej będziecie mieć szanse na znalezienie w szybki sposób, nie tylko interesujących Was produktów, ale oferty na zniżki i kody promocyjne.  

 

Odpowiedniki marek

 

Jeśli jesteście nastawieni głównie na szukanie produktów znanych marek to idealnym wyjściem będzie dla Was posłużenie się listami powszechnie dostępnymi w Internecie, w których znajdziecie ich odpowiedniki. Przykładowo, jeśli szukacie zegarków marki Armani, wystarczy wpisać w wyszukiwarce AR Watch, buty Dr Martens znajdziecie pod nazwą Dr Boots, a produkty Gucci wyszukując GG. Szybko i wygodnie! Jednakże pamiętajcie, że najlepiej kupować od oficjalnego sklepu danej marki, który bez trudu znajdziecie również na stronie Aliexpress, jak np. sklep Nike czy Adidas.  

 

 

Korzystanie z gotowych zestawów

 

Ze sklepem Aliexpress współpracuje również dużo znanych osób, które w kolaboracji ze sklepem tworzą specjalne kolekcje swoich ulubionych produktów. Znajdziecie w nich nie tylko modne produkty, ale przede wszystkim zaufane i sprawdzone profile sprzedawców oferujących odpowiedniki markowych artykułów. Dodatkowo, będziecie mieć tam również upolować naprawdę okazyjne rabaty i wykorzystać promocyjne kody Aliexpress!

 

Oprócz naszych wskazówek mamy dla Was kilka promocji i rabatów, z których akurat możecie skorzystać robiąc zakupy na Aliexpress. Już dziś wykorzystajcie Aliexpress okazje do - 60% na ubrania damskie i męskie oraz bieliznę. Dodatkowo, polecamy również promocje Aliexpress do - 52% na telefony, tablety i akcesoria. Sprawdź już dziś dostępne oferty promocyjne i skorzystaj z czekających na Ciebie rabatów!

 

Po więcej zniżek i kuponów rabatowych, nie tylko do sklepu Aliexpress, zapraszamy na KUPLIO.pl !