Co kupić dziewczynce na Komunię Świętą?

komunia ona

Komunia Święta to wyjątkowy czas zarówno dla dzieci, ich opiekunów jak i zaprzyjaźnionych bliskich. Ta szczególna uroczystość niesie ze sobą, nie tylko radość dziecka z przystąpienia po raz pierwszy do Świętego Sakramentu, ale również szczęście z otrzymanych z tej okazji prezentów. Jeśli zastanawiasz się jaki prezent wybrać, aby uhonorować to wydarzenie oraz jednocześnie uszczęśliwić dziecko to dobrze trafiłeś. Sprawdź nasze propozycje na najlepsze prezenty komunijne dla dziewczynki!

 

Prezenty komunijne nie są łatwe do wybrania. Musimy się zastanowić co jest dla nas ważniejsze. Praktyczność czy wygląd? Coś co się podoba dziecku czy pamiątka na lata? Laptop czy tablet? A może smartfon? Opcji jest naprawdę wiele, jednak w miarę możliwości, zwłaszcza przed zakupem drogiego sprzętu, polecamy odbyć rozmowę z rodzicami i spytać ich o akceptację naszego pomysłu na prezent. Nie tylko ułatwi Wam to proces, ale również unikniecie problematycznej sytuacji po ceremonii.

 

Jakie są nasze propozycje na prezenty na komunię dla dziewczynki?

 

Biżuteria

 

Naszyjnik, kolczyki czy bransoletka to idealny prezent z okazji Pierwszej Komunii. Kupując taki upominek dla dziewczynki mamy naprawdę szeroki wybór, nie tylko pod względem form ale również i wzorów. Dobrze dobrany produkt nie tylko trafi w aktualne gusta dziecka, ale również posłuży jako pamiątka komunijna. Prosty i klasyczny charakter, który dla niektórych może wydać się nudnym, jest zdecydowanie zaletą świadczącą o prezencie w dobrym guście i tonie.

 

 

 

Hulajnoga

Ostatnio hulajnogi wracają do łask. Na ulicach jest ich coraz więcej w różnych formach, które cieszą zarówno dzieci jak i dorosłych. Jest to idealna kontrpropozycja dla tych, którzy nie przepadają za rowerami, a wciąż chcą się szybko poruszać. Może być to również idealny prezent komunijny dla dziewczynki. Niezależnie od tego czy będzie ona elektryczna czy zwykła, znajdziemy wiele wzorów i wersji kolorystycznych, które na pewno przypadną dziecku do gustu.  

 

Elektronika

Powszechnie wiadomo, że prezenty komunijne mogą być lekko ekstrawaganckie, ale dzieci koooochają je dostawać. Jeśli zdecydujemy się na coś z droższej półki, to warto pomyśleć nad tym, co ucieszy najmłodszych, a nie rozgniewa dorosłych. Kupując elektroniczny upominek dla dziewczynki warto zastanowić się nad tabletem lub smartfonem. Oba te sprzęty można wykorzystać zarówno do rozrywki, nauki jak i pobudzenia kreatywności oraz tworzenia rzeczy.

 

 

Kursy

Jeśli nie przepadamy za materialnymi rzeczami warto zainwestować w rozwój dziecka. Kierując się jego zainteresowaniami i hobby można zdecydować się na wykupienie odpowiedniego kursu czy dodatkowych zajęć, które ucieszą malca. Miejmy jednak na uwadze, że wybrane przez nas warsztaty muszą być ciekawie prowadzone i rzeczywiście zainteresować dziecko, tak aby nie stało się to dla nich nieprzyjemnym obowiązkiem. Dla dziewczynek dobrym wyborem mogą okazać się wszelkie zajęcia manualne, kreatywne, taneczne czy nawet sportowe. Wyjątkowe prezenty to takie, które mówią jak wiele wiemy o danej osobie, dlatego też jeśli dobrze przemyślimy nasz upominek, może okazać się on jednym z najlepszych.

 

Liczmy, że po przeczytaniu powyższych propozycji czujecie się zainspirowani do kupienia pięknego i niezwykłego prezentu dla dziewczynki, aby uczcić jej Pierwszą Komunię. Pamiętajcie jednak, że najważniejsze w tej okoliczności nie są prezenty, a świętowanie odbytej ceremonii. Dlatego też, nie bądźcie dla siebie zbyt surowi pod względem upominków!

 

Dla tych, którzy doczytali do końca mamy wyjątkową okazję! Już dziś znajdziecie w sklepie W Kruk promocje do - 15% na pamiątki z I Komunii Świętej. Sprawdźcie dostępną ofertę, a na pewno znajdziecie idealny upominek!

 

Po więcej promocji i rabatów zapraszamy na naszą stronę KUPLIO.pl !