Co kupić na Komunię chłopcu? Podpowiadamy!

komunia on

Zostałeś zaproszony na uroczystość I Komunii Świętej? Nie wiesz jaki prezent będzie odpowiedni z tej okazji dla chłopca? Zainspiruj się naszymi propozycjami, a na pewno zdecydujesz się na idealny upominek!

 

Prezenty dla dzieci wymagają odpowiedniego przemyślenia niezależnie od okazji. Warto zwrócić uwagę na ich codzienną rutynę, zainteresowania, a nawet porozmawiać z opiekunami o tym, czy wymyślony przez nas prezent będzie dla obdarowanego przez nas dziecka odpowiedni. Jako, że pierwsze przystąpienie do Komunii Świętej jest szczególnym wydarzeniem, świętowanym tylko raz, prezent z tej okazji powinien być nie tylko trafiony, ale również odnoszący się do obchodzonej uroczystości.

 

Jaki prezent będzie odpowiedni dla chłopca przystępującego do I Komunii Świętej?

 

Medalik

 

Jeśli chcemy podarować chłopcu prezent upamiętniający tą szczególną uroczystość to warto zastanowić się nad zakupem medalika z grawerem lub motywem religijnym. Odpowiednią opcją będzie również zdecydowanie się na piękne wykonany złoty lub srebrny krzyżyk. Ten klasyczny upominek to idealna pamiątka Pierwszej Komunii Świętej na długie lata, którą z pewnością dziecko również doceni.   

 

Zegarek

 

Markowy zegarek na komunię jest wciąż jednym z najbardziej popularnych prezentów dla chłopców. Jeśli odpowiednio dobrze wybierzemy model, może on posłużyć kilka lat, spełniając jednocześnie funkcję praktyczną jak i pamiątkową. Chłopcu na pewno spodoba się męski zegarek z mnogością rozmaitych funkcji lub nawet smartwatch, który w tym momencie zdobywa szczyty popularności. Im więcej gadżetów, tym dziecko najprawdopodobniej będzie bardziej zadowolone.

 

 

Elektronika

 

Elektronika bywa kontrowersyjnym tematem w kategorii prezentów na komunię. Jeśli nie jesteśmy pewni zdania opiekunów na ten temat, to warto przed zakupem prezentu odbyć z nimi rozmowę na ten temat. Trafiony prezent dla chłopca to również laptop lub różnego rodzaju konsole. Dobrym rozwiązaniem może okazać się również kupno zestawu gier, dla tych którzy już dane sprzęty posiadają.

 

Sprzęt sportowy

 

Odpowiedni sprzęt sportowy może okazać się równie trafionym pomysłem. Pomimo przemijających lat wciąż modnym upominkiem, zwłaszcza dla chłopców, jest rower. Jeśli jednak wiemy, że dziecko preferuje inne sporty to warto go w tym wesprzeć. Jednakże, jeśli po wstępnym zbadaniu tematu okaże się, że nie potrzebuje akurat żadnego sprzętu, to warto zastanowić się nad odpowiednimi akcesoriami, które mogą wzbogacić jego sportowe przygody. Rodzice jak i dziecko na pewno będą zadowoleni z wyboru takiej postaci prezentu.

 

 

Rozrywka

 

Jak wiadomo dzieci lubią zarówno nowości jak i zabawę. Jeśli nie mamy pomysłu na konkretny przedmiot, który chcielibyśmy podarować dziecku, to warto zastanowić się nad inwestycją we wspomnienia. Chłopcy na pewno docenią zabawę we wszelkich parkach rozrywki, wesołych miasteczkach, czy Aquaparkach. Sprezentowanie dnia pełnego wrażeń nie tylko będzie radością dla malca, ale również niezapomnianym wspomnieniem na lata.

 

Pamiętajcie jednak, że najważniejsza jest sama uroczystość w sobie i znaczenie, które ze sobą niesie. Prezenty komunijne są wyłącznie miłymi dodatkami, dlatego też nie przejmujcie się ich materialnym wymiarem! Wiemy jednak, że czasami chcemy sprawić dziecku przyjemność i kupić coś droższego. Dlatego też dzisiaj mamy dla Was specjalną ofertę, dzięki której odciążycie nieco portfel. Już dziś możecie wykorzystać kod rabatowy Neonet do - 30% na elektronikę, AGD i RTV ! Sprawdźcie dostępną ofertę i skorzystajcie z dostępnych zniżek!

 

Jak zawsze, więcej zniżek znajdziecie na KUPLIO.pl !