Gdzie na majówkę z dziećmi?

majówka z dziećmi

Twoje dzieci nie mogą się doczekać wyjazdu na majówkę? Chcesz im sprawić przyjemność, ale nie wiesz jaka miejscowość będzie odpowiednia? My wiemy! Przeczytaj dzisiejszy wpis, w którym podzielimy się naszymi najlepszymi propozycjami na majowy weekend z dzieckiem.

 

Organizacja wyjazdu z dziećmi, nawet na najkrótszy urlop, to przygoda sama w sobie. Nie dość, że trzeba skompletować całą wyprawkę, to jeszcze znaleźć odpowiedni hotel oraz miejscowość, w której znajdą się jakiekolwiek atrakcje dla najmłodszych. Majówka to idealny czas na wyjazdy rodzinne. W tym czasie warto zastanowić się nad odwiedzeniem pobliskich parków rozrywki, Aquaparków, czy też przejrzenie repertuaru atrakcji organizowanych w miastach. Nieważne czy planujesz wyjazd do pobliskiej miejscowości, czy organizujesz podroż za granice, rozrywki na pewno same się znajdą. Jednak jeśli chcesz zaoszczędzić czasu na ich szukaniu, sprawdź nasze propozycje!

 

Parki rozrywki

Pełne atrakcji parki rozrywki to idealny pomysł na wyjazd na weekend. Polecamy szczególnie odwiedzić największy z nich, czyli Energylandię! Pobyt może być zarówno jednodniowy jak i kilkudniowy, dzięki dostępnej ofercie hotelowej. Ze względu na liczne atrakcje jesteśmy pewni, że zarówno dzieci jak i rodzice będą się tam znakomicie bawić. Znajdziecie tam rozrywki w Strefie Familijnej oraz Bajkolandii, w których na pewno odnajdą się Wasze pociechy. Jeśli jednak jedziecie z młodzieńcami lub sami chcecie się przez chwile rozerwać, polecamy odwiedzić Strefę Ekstremalną, gdzie na pewno serce Wam zabije trochę szybciej! Dodatkowo, miłym dodatkiem będzie skorzystanie z oferty Water Parku oraz odwiedzenie odbywających się pokazów i widowisk. Oprócz Energylandii warto również odwiedzić znany Zatorland lub sprawdzić, czy przypadkiem w naszej miejscowości nie będzie urzędowało Wesołe Miasteczko.

 

Góry

Zastanawiacie się nad pobytem w górach? Tatry brzmią dla Was dobrze? W tym temacie też mamy kilka propozycji. Warto zastanowić się nad podróżą do naszych bliskich sąsiadów – Słowaków. Znajdziecie tam masę atrakcji dla dzieci. Szczególnie polecamy odwiedzić Ogród Zoologiczny w Bratysławie, Bojnicach lub Koszycach. Będzie to idealna okazja do długich, rodzinnych spacerów. Warto również sprawdzić ofertę tamtejszych Aquaparków np. AQUApark Lipany lub Park Wodny Basenova. Atrakcją dla naszych pociech może się również okazać tamtejszy Dino Adventure i Park Linowy Terchova. Jeśli jednak lubujecie się w bardziej polskich klimatach to musicie rozważyć odwiedzenie Małpiego Gaju czy parków linowych w okolicach Zakopanego. Na naszych terenach znajdziecie również kilka Aquaparków.

 

 

Miasto

Majówka Last Minute w mieście? Czemu nie! Takie podejście do długiego weekendu może okazać się również dobrym pomysłem. Jeśli planujecie odwiedzić polskie miasta to szereg atrakcji znajdziecie zarówno w Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, a nawet i w Trójmieście. Wielość inicjatyw sprawia, że powstaje coraz więcej miejskich rozrywek dla dzieci i młodzieży, dlatego też warto sprawdzić lokalne repertuary. Dodatkowo w każdym z tych miast znajdziecie ZOO, które przecież dzieci kochają! Dodatkowo polecamy również odwiedzić Rogalowe Muzeum w Poznaniu, rozmaite sale zabaw we Wrocławiu czy Ogród Doświadczeń w Krakowie. Jak widzicie, wszędzie znajdziecie coś ciekawego co sprawi, że Wasz wyjazd może stać się niezapomniany.

 

Zagranica

Myślisz o zagranicy? Ciepłych krajach? Czy może bardziej o północnych destynacjach? Jeśli szukasz czegoś w miarę blisko warto zastanowić się nad Berlinem. Długi weekend majowy jest tam szczególnie obchodzony. Festiwal Myfest, który jest świętem dzielnicy oferuje pełen wachlarz atrakcji dla dzieci i młodzieży. Znajdziecie tam szereg pokazów oraz występów, które zaciekawią każdego. Przy okazji warto tam odwiedzić okoliczne muzea. Szczególnie polecamy Muzeum Techniki, czy też ComputerSpiele Museum. Londyn jest również idealnym miejscem żeby sprawić dzieciom trochę radości. Sprawdźcie ofertę Muzeum Dzieciństwa i Zabawek lub Studio Harry’ego Pottera. Jeśli jednak marzy Ci się urlop na plaży, to Hiszpania i Portugalia jest optymalnym wyborem. Odpoczniecie tam zarówno w pełni słońca jak i pod dachami licznych muzeów.

 

 

Na majówkę dzielimy się z Wami okazyjną ofertą. Już dziś wykorzystajcie promocje Sun & Snow - 30% na rezerwację apartamentu w wybranej przez Was miejscowości. Nieprzekonani? Po więcej zniżek zapraszamy na naszą stronę KUPLIO.pl !