Gdzie na wakacje we wrześniu w Polsce?

wakacje

Planujesz wrześniowy urlop nie wyjeżdżając z kraju? Sprawdź, które miejsca w Polsce są najatrakcyjniejsze jesienią i zarezerwuj wakacje w szybki i wygodny sposób!

 

Dzisiaj przybywamy z ciekawymi miejscami w naszym kraju, które są najbardziej zjawiskowe jesienną porą. Zebraliśmy miejsca te bardziej znane i mniej, tak aby każdy z Was mógł znaleźć coś dla siebie. Co proponujemy?

 

Trójmiasto

 

Jesteśmy zdania, że polskie morze niezależnie od sezonu jest warte odwiedzenia. W prosty sposób możecie poczuć morski klimat udając się na długie jesienne spacery. Morskie krajobrazy można doceniać nie tylko leżąc w blasku słońca na plaży. Dlatego też udając się tam wrześniową porą skupcie się na tym co serwuje miasto, a na pewno znajdziecie nie jedną w nim niespodziankę! Zdecydowanie do takich eksploracji polecamy Trójmiasto, które dzięki jesiennemu sezonowi, będziecie mogli na spokojnie doświadczyć. Jest to też idealna opcja na tanie wczasy!

 

 

Rudawy Janowickie

 

Jeśli lubisz wodne krajobrazy, ale znudziło Ci się morze, to idealną propozycją okazać się dla Ciebie niecodzienne wyglądające jeziora. Kolorowe jeziorka, a mianowicie żółte, purpurowe, błękitne i zielone dostarczą Wam niecodziennych estetycznych wrażeń, zwłaszcza w jesiennej oprawie. Polecamy odwiedzić je zarówno podczas krótkiego wyjazdu, jak również na dłużej, chłonąc każdy aspekt tejże miejscowości. W ciekawy sposób możecie przeżyć tanie wakacje w Polsce i to w jesiennym klimacie!

 

Borne Sulinowo i okolice

 

Jeśli nie jesteście typem, który spędza urlop leżąc na plaży, a zwiedzanie niecodziennych miejsc jest dla Was zdecydowanie lepszą rozrywką to ta propozycja będzie dla Was strzałem w dziesiątkę! Zwłaszcza jesienią zwiedzanie Bornego Sulinowa oraz Kłomina jest naprawdę klimatyczne. Owiane tajemnicą postradzieckie opuszczone szkielety budynków serwują niecodzienny widok, który jest jedyny w swoim rodzaju. Oprócz jesiennych liści, które mienią się ciepłymi barwami znajdziecie tam również ikonę jesieni, a mianowicie wrzosowiska, które ciągną się pomiędzy tymi dwiema miejscowościami. Zdecydowanie polecamy tą opcję na krótki weekendowy wyjazd dla ciekawych świata! Ciekawe i tanie podróże po Polsce? Jak najbardziej!

 

Orle Gniazda

 

Kolejna propozycja dla lubiących zwiedzać! Orle Gniazda znajdujące się na terenie Jury Krakowsko-Częstochowskiej są jedną z najbardziej popularnych tras związanych z polskimi zamkami. Jesienią krajobraz jest naprawdę przepiękny. Jesienne barwy mieszają się z ruinami zamków serwując w ten sposób niecodzienne widoki. Dużym plusem jest również zmniejszona liczba turystów ze względu na sezon powakacyjny, dzięki czemu w spokoju będziecie mogli napawać się widokami.

 

Góry

 

Przechadzki po górskich szlakach, zwłaszcza wczesną jesienią są dla niektórych najlepszą możliwą formą spędzenia wolnego czasu. Całkowicie się zgadzamy! Zarówno spokojne szlaki jak i piękne krajobrazy są pewnikiem udanego i aktywnego wypoczynku. Tatry, Sudety, Beskid…wszystkie tereny stoją przed Wami otworem!

 

 

Mamy nadzieję, że czujecie się zainspirowani naszymi propozycjami! Na koniec dorzucamy promocję Sun & Snow – 20% na rezerwację apartamentu, którą na pewno chętnie wykorzystacie.

 

KUPLIO.pl życzy udanego urlopu!