Jak kupić tanie loty? Gdzie szukać promocji na loty?

tanie loty

Chcesz wiedzieć, gdzie znaleźć najlepsze promocje na bilety lotnicze? Nie wiesz gdzie szukać? Przeczytaj poniższy wpis, w którym podzielimy się z Tobą kilkoma prostymi wskazówkami, dzięki którym będziesz mógł podróżować jeszcze taniej!

 

Tanie latanie nie jest wcale bardzo skomplikowane. Wystarczy mieć otwartą głowę i rękę na pulsie, a promocje same Cię znajdą! Oto nasze najlepsze rady na tańsze podróżowanie. 
 

Planuj dużo wcześniej

Wiele linii lotniczych najlepsze ceny proponuje w okresie od 3 do 4 miesięcy przed planowaną podróżą. To właśnie wtedy znajdziesz najtańsze bielity lotnicze do miejsc, które chcesz odwiedzić. Oprócz tego warto również mieć na uwadze specjalne promocje First lub Last Minute, które również słyną z wielkich obniżek cenowych.

 

Czuwaj nad promocjami

Linie lotnie organizują raz w tygodniu lub raz w miesiącu specjalny dzień, w którym promocje obowiązują na pokaźną ilość lotów, zazwyczaj w dwie strony. Jest to idealna okazja na zakupienie biletu lotniczego w okazyjnej cenie. Szczególnie polecamy sprawdzić specjalną promocje od firmy LOT na Szalone Środy, w których co tydzień znajdziesz nowe kierunki, do których możesz się udać w niższej cenie. Dobrym sposobem jest również zapisanie się do newsletterów linii lotniczych, dzięki czemu będziemy na bieżąco poinformowani o najnowszych promocjach oraz koszystanie z ofert na tanie linie lotnicze.

 

 

Wyszukiwarki i porównywarki

Dobrym sposobem na zalezienie idealnego połączenia w możliwie najtańszej cenie jest korzystanie z różnych porównywarek lotów. W jednym miejscu znajdziesz setki połączeń w różnych rangach cenowych w przeciągu sekundy. Dodatkowo również polecamy przeglądać różnego rodzaju strony z kodami rabatowymi, gdzie znajdziesz specjalne zniżki i kupony rabatowe również na loty oraz hotele.

 

Miej otwartą głowę

Dla tych, którzy nie przepadają za planowaniem i zdecydowanie preferują spontaniczność mamy również dobrą wiadomość! Nie planując, w które miejsce chcesz się udać, masz większą szansę na znalezienie naprawdę interesujących ofert na promocje lotnicze i to dużo szybciej niż ktoś, kto ma dokładne wyobrażenie o swojej podróży.

 

Gdzie szukać promocji ?

 

Okej. Wskazówki wskazówkami, ale gdzie są najlepsze oferty promocyjne na bilety lotnicze? Zdecydowanie polecamy wcześniej już wspomnianą firmę LOT. Zajrzyj tam co środę, a odkryjesz wiele interesujących promocji! Również polecamy sprawdzić ofertę eSky, gdzie znajdziesz wiele atrakcyjnych sezonowych zniżek. Jeśli jesteś osobą lubiącą szybkie porównywarki, to wyszukiwarka do połączeń lotniczych Skyscanner, będzie dla Ciebie idealnym miejscem.

Polecamy również regularnie sprawdzać naszą stronę KUPLIO.pl, gdzie w zakładce Podróże i Bilety dodajemy specjalne promocje oraz kody rabatowe pozwalające Wam na tańsze podróżowanie!