Szukasz prezentu na Walentynki? Pomożemy Ci

walentynki

Już prawie są. Walentynki zbliżają się nieubłaganie i chociaż stają się coraz bardziej komercyjne, każdy z nas pragnie pokazać swojej drugiej połówce, jak dużo dla nas znaczy. Przygotowaliśmy parę wskazówek, aby upewnić się, że zdobędziesz parę punktów.

 

Czy wiesz, że aż ośmiu na dziesięciu Polaków obchodziło Walentynki? Dokładnie. Zeszłoroczna ankieta przeprowadzona przez UniCredit Bank mówi jasno, że po prostu uwielbiamy to święto i przygotowujemy się do niego z wyprzedzeniem. Z tej okazji przedstawiamy kilka wskazówek na temat prezentów, które z pewnością będą miłym zaskoczeniem dla Twojej połowy ❤.

walentynki2020

Nasza wskazówka: Chcesz zaoszczędzić kupując prezenty walentynkowe? Odwiedź naszą sekcję Promocje Walentynkowe, aby trochę zaoszczędzić na zakupach. Znajdziesz tam wiele sklepów i ekskluzywne rabaty do – 30%.

 

❤ Pomysły na prezent dla NIEJ

 

# SŁODYCZE & KWIATY

Możesz także postawić na sprawdzony klasyk. Chyba na świecie nie ma kobiety, która nie uwielbiałaby słodyczy. Możesz dodać do tego prezentu jej ulubione kwiaty i tada masz romantyczny prezent. W Walentynki wcale nie chodzi o drogie prezenty.

# BIŻUTERIA

Nigdy nie rozczarujesz kobiety piękną biżuterią. Nowe złote lub srebrne kolczyki, łańcuszek, bransoletka lub mały wisiorek zapewnią jej ogromną radość. Walentynki, to także doskonała okazja do ważnej życiowej decyzji. Pamiętaj, jeśli jednak nie planujesz zaręczyn nie kupuj swojej ukochanej osobie pierścionka – może to opacznie zrozumieć.

# ROMANTYCZNY POBYT

A może romantyczny odpoczynek w Spa? Wyobraź sobie tylko, butelka schłodzonego szampana, smaczna kolacja, masaż i was dwoje. Dobry pomysł, prawda?

 

„Prawdziwa miłość nie wyczerpuje się nigdy. Im więcej dajesz, tym więcej ci jej zostaje”.

                                                                                                                                            Antoine de Saint-Exupéry

 

❤ Pomysły na prezent dla NIEGO

 

# ROMANTYCZNA KOLACJA

Chociaż duża część mężczyzn nie jest wierna Walentynkom, żaden z nich nie oprze się romantycznej kolacji przygotowanej właśnie przez Ciebie w seksownej bieliźnie. Po tym doświadczeniu Walentynki będą jego ulubionym świętem.

# PREZENT PRAKTYCZNY

Jeśli masz w domu totalnego nie-romantyka bądź praktyczna. Czyli co? Postaw na to co lubi. Jeśli masz aktywnego sportowca w domu, postaw na sportowy zegarek. Uwielbia fotografię? Postaw na prezent, który mu się przyda, może statyw? Krótko mówiąc, wspieraj swoją drugą połówkę i jego hobby pokazując jak bardzo Ci na nim zależy.

# FOTOKSIĄŻKA

Macie dużo wspólnych zdjęć? Ale wszystkie na telefonie komórkowym? Nadszedł czas, aby je wywołać. Możesz umieścić je w oryginalnym albumie ze zdjęciami, nawet go zaprojektować, czy zrobić ze zdjęć kalendarz. Zdjęcie na kubku, etui, czy poduszce… czemu nie. Pomysły są nieograniczone.

 

Legenda o Św. Walentym

 

Czy wiesz skąd wziął się ten wyjątkowy dzień i czemu właśnie w tym dniu zakochani wyznają sobie miłość? Nie? Opowiem Ci historię o świętym Walentym, który żył za panowania cesarza Klaudiusza II. Cesarz znany był z jego zamiłowania do wojny, w przeciwieństwie do jego poddanych. Cesarz zniechęcając żołnierzy do małżeństw chciał rozwinąć swoją armię.

Nie uważał żonatych mężczyzn za dobrych żołnierzy i dlatego zakazał ślubów w całym Rzymie. Jednak rzymski kapłan Walenty postanowił nie słuchać swojego władcy i potajemnie udzielał ślubów zakochanym. Kiedy cesarz dowiedział się o tym, skazał kapłana na śmierć dokładnie 14 lutego 246 roku.

Skazany zakochał się w córce strażnika więziennego i tuż przed śmiercią napisał jej list miłosny, kończąc go słowami „od Twojego Walentego”. Kilka dekad później w 469 roku Papież ogłosił Walentynki dniem upamiętniającym to wydarzenie i patrona zakochanych par.