UPC promocje i oferty

2 zweryfikowane kody rabatowe i kupony UPC - Czerwiec 2024

__photo
Za 49,99zł
Zniżka
UPC

Promocja od 49,99 zł/mies. za internet na upc.pl

Sprawdź już teraz promocja od 49,99 zł/mies. za internet na upc.pl. Internet UPC nr 1 w Polsce.

Więcej o promocji
Prezent
Korzyść
UPC

Promocja telewizja + internet na upc.pl

Promocja telewizja do 181 kanałów + internet światłowodowy. Sprawdź szczegóły i regulamin oferty na upc.pl i korzystaj z telewizji i Internetu taniej!

Więcej o promocji


eshop Upc
1

Rewolucja technologii cyfrowych

Technologie cyfrowe zrewolucjonizowały sposób komunikowania się, dostępu do informacji i rozrywki, a branża telekomunikacji i mediów jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się branż. Omawiany e-sklep jest liderem cyfrowych usług kablowych: telewizji, szerokopasmowego Internetu i telefonii dla klientów indywidualnych i biznesowych.

Dostarcza na szeroką skalę Internet o prędkości do dwieście pięćdziesiąt Mb/s, a dla klientów biznesowych do sześciuset Mb/s. Marka łączy ludzi z cyfrowym światem, ułatwiając korzystanie z jego nieograniczonego potencjału. Z ich usług korzysta niemal półtora miliona klientów. W zasięgu najnowszej generacji szerokopasmowych, oferowanej przez firmę znajduje się niemal trzy miliony gospodarstw domowych, w ponad stu pięćdziesięciu miejscowościach w Polsce. Oprócz tego, że firma może pochwalić się milionami klientów, wcale nie przestaje zabiegać o nowych, pamiętając oczywiście o tych, którzy są z nią od wielu, wielu lat.

Właśnie dlatego, przedstawiciele marki regularnie udostępniają na swojej stronie oferty upc, które łączą w sobie jakość, korzyści i oszczędność w jednym. Na stronie głównej macie przedstawione najpopularniejsze i najbardziej opłacalne pakiety w rewelacyjnych cenach, dzięki promocje upc. Dotyczą one telewizji, telefonu, jak i niezwykle szybkiego Internetu, więc jeśli tylko będziecie chcieli, możecie za jednym zamachem zaopatrzyć się w profesjonalne sprzęty i skorzystać z bezkonkurencyjnych usług, obejmujących wszystkie wymienione media. Niezależnie od tego, czy zależy wam na ogromnej ilości kanałów telewizyjnych, na zawrotnie szybkim Internecie czy może korzystnym abonamencie, tutaj znajdziecie wszystko, a nawet więcej.

2

Bogata oferta innowacji

Strategia rozwoju firmy opiera się na stałym wzbogacaniu oferty, inwestycjach w innowacje oraz unowocześnianiu infrastruktury, dzięki czemu wyznaczają oni rynkowe trendy w zakresie wdrażania nowych rozwiązań, a na wszystkie swoje usługi gwarantują niskie ceny przez upc oferta. Główna siedziba firmy mieści się w Warszawie, a ich contact center zlokalizowane jest w Katowicach. Obecnie zatrudniają około tysiąca pięciuset osób, w kilkunastu biurach na terenie całego kraju, w tym w dziewięciu dużych aglomeracjach miejskich: Bydgoszczy, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Lublinie, Warszawie, Wrocławiu, Szczecinie i w Zielonej Górze. To, czym marka z pewnością może się pochwalić i co ją wyróżnia to Wi-Fi nowej generacji – szybkie i bez zakłóceń, dzięki nowoczesnemu modemowi Connect Box 5 Ghz, a do tego WiFree – Internet poza domem, żebyście zawsze byli w zasięgu. Wszystko to i więcej w zawrotnie niskich cenach, dzięki upc kod rabatowy.

upc1

Po wejściu na stronę e-sklepu, waszym oczom ukażą się zakładki, które obejmują mnóstwo rewelacyjnych sprzętów w fantastycznych cenach przez upc promocje, a przede wszystkim usług, z których skorzystało już kilka milionów osób. Oto wspomniane zakładki:

  • Internet + Telewizja
  • Internet
  • Telewizja
  • Telefon
  • Urządzenia
  • Pomoc i Obsługa
  • Promocja.
3

Światowe hity w zasięgu ręki

Wszystkie promocje upc dla stałych klientów dają możliwość obejrzenia światowych hitów tuż po premierze kinowej  na ekranie waszego telewizora dzięki usłudze Vod, a tysiące filmów i popularnych seriali są zawsze dostępne w usłudze My Prime. Oferta obejmuje więcej kanałów Hd – aż dziewięćdziesiąt cztery. Kanały dziecięce i tematyczne oraz sportowe z superostrym obrazem zapewnią emocje każdego dnia. Horizon Go – możecie wreszcie wyjść z domu, ulubione programy będą z wami – oglądajcie je na ekranie własnego smartfona lub wykorzystajcie funkcję zdalnego nagrywania. Najnowocześniejszy na rynku dekoder Horizon zdecydowanie wyznacza nowe standardy, a do tego jest w super niskiej cenie, dzięki upc kody. Superostry obraz, wyśmienita jakość dźwięku i wiele więcej.

upc2

A jak wiadomo, nie po to oglądacie ulubiony serial czy długo wyczekiwany film, aby jakość obrazu nie była na najwyższym poziomie. Ma przecież ona ogromny wpływ na ostateczny odbiór filmowego dzieła, a tym samy, waszą opinię, którą pewnie będziecie chcieli czym prędzej podzielić się z bliskimi osobami. Jeśli nie jesteście zdecydowani na jaką usługę się zdecydować, jest nato jedna rada. Warto zwrócić uwagę, jaka oferta upc jest obecnie aktualna. Dzięki temu będziecie wiedzieli, za które usługi zapłacicie nieporównywalnie mniej i to może bardzo ułatwić wam ostateczną decyzję. Co więcej, jeśli teraz nie widzicie oferty zniżkowej, którą bylibyście zainteresowani, głowa do góry. Wszystkie rabaty, tak samo, jak i każdy kod promocyjny są ograniczone czasowo i obejmują różne produkty oraz usługi, w zależności od czasu obowiązywania.

4

Najwyższa jakość usług od marki

Prezent
Zniżka

Gdy po wejściu na stronę, zobaczycie wasze wymarzone kody rabatowe upc wystarczy, że wybierzecie jeden z nich, wpiszecie bądź wkleicie jego treśc w koszyku zamówienia, a wtedy rabat naliczy się automatycznie bez waszej dodatkowej ingerencji. Jeśli to wam jednak nie wystarcza, w pełni to rozumiemy i już pędzimy z kolejną propozycją oszczędności. Co roku w listopadzie ma miejsce wyjątkowa akcja promocyjna, która zwie się upc black friday. Dzięki niej możecie zaoszczędzić gigantyczne kwoty i przeznaczyć je na ważne wydatki bądź zdecydować się na jeszcze jedną usługę. Decyzja należy tylko do was. Najpierw jednak wejdźcie na stronę, sprawdźcie wszystkie sprzęty i usługi, a następnie korzystajcie, solidnie przy tym oszczędzając.

5

Ocena e-sklepu

4.5

Doskonała ocena

Ogólna ocena 291 klientów
291 __thumbsup Klientów poleca
0 __thumbsdown Klientów nie poleca
Doskonałe (4,1 - 5,0) 264x
Bardzo dobre (3,1 - 4,0) 27x
Dobre (2,1 - 3,0) 0x
Poniżej średniej (1,1 - 2,0) 0x
Negatywne (0 - 1,0) 0x