UPC promocje

2 zweryfikowane kody rabatowe i kupony UPC - Czerwiec 2023

__photo
Za 49,99zł
Zniżka
UPC

Promocja od 49,99 zł/mies. za internet na upc.pl

Sprawdź już teraz promocja od 49,99 zł/mies. za internet na upc.pl. Internet UPC nr 1 w Polsce.

Więcej o promocji
Prezent
Korzyść
UPC

Promocja telewizja + internet na upc.pl

Promocja telewizja do 181 kanałów + internet światłowodowy. Sprawdź szczegóły i regulamin oferty na upc.pl i korzystaj z telewizji i Internetu taniej!

Więcej o promocji


eshop Upc
1

Rewolucja technologii cyfrowych od UPC

Technologie cyfrowe zrewolucjonizowały sposób komunikowania się, dostępu do informacji i rozrywki, a branża telekomunikacji i mediów jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się. UPC Polska jest liderem cyfrowych usług kablowych: telewizji, szerokopasmowego Internetu i telefonii dla klientów indywidualnych i biznesowych. Dostarcza na szeroką skalę Internet o prędkości do 250 Mb/s, a dla klientów biznesowych do 600 Mb/s. UPC łączy ludzi z cyfrowym światem, ułatwiając korzystanie z jego nieograniczonego potencjału. Z ich usług korzysta niemal 1,5 miliona klientów. W zasięgu najnowszej generacji szerokopasmowych sieci UPC znajduje się niemal 3,2 mln gospodarstw domowych, w ponad 150 miejscowościach w Polsce.

upc1
2

Bogata oferta innowacji

Strategia rozwoju firmy UPC opiera się na stałym wzbogacaniu oferty, inwestycjach w innowacje oraz unowocześnianiu infrastruktury, dzięki czemu wyznaczają oni rynkowe trendy w zakresie wdrażania nowych rozwiązań.

Główna siedziba UPC Polska mieści się w Warszawie, a ich contact center zlokalizowane jest w Katowicach. Obecnie zatrudniają około 1450 osób, w kilkunastu biurach na terenie całego kraju, w tym w 9 dużych aglomeracjach miejskich: Bydgoszczy, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Lublinie, Warszawie, Wrocławiu, Szczecinie i w Zielonej Górze.

3

Światowe hity w zasięgu ręki

W UPC promocje dla stałych klientów dają możliwość obejrzenia światowych hitów tuż po premierze kinowej  na ekranie Twojego telewizora dzięki usłudze VOD, a tysiące filmów i popularnych seriali są zawsze dostępne w usłudze My Prime. Oferta obejmuje więcej kanałów HD – aż 94. Kanały dziecięce i tematyczne oraz sportowe z superostrym obrazem zapewnią emocje każdego dnia.

 

upc2

Horizon Go – możesz wreszcie wyjść z domu, ulubione programy będą z Tobą – oglądaj je na ekranie własnego smartfona lub wykorzystaj funkcję zdalnego nagrywania. Najnowocześniejszy na rynku dekoder Horizon zdecydowanie wyznacza nowe standardy. Superostry obraz, wyśmienita jakość dźwięku i wiele więcej.

4

Najwyższa jakość usług od UPC

Wyprzedaż
Zniżka

UPC jest częścią Liberty Global największego operatora kablowego zapewniającego rozrywkę prawie 30 mln klientów na świecie. Świadczą usługi wykorzystując najnowocześniejszą technologię zapewniając najwyższą jakość obrazu, stabilność usług i zawsze pomocną obsługę klienta. Ich priorytet to zadowolony Klient, któremu dają więcej niż inni.

Już teraz koniecznie sprawdź promocje UPC. Dla stałych klientów firma przygotowała atrakcyjne oferty które zadowolą każdego.

5

Ocena UPC

4.5

Doskonała ocena

Ogólna ocena 291 klientów
291 __thumbsup Klientów poleca
0 __thumbsdown Klientów nie poleca
Doskonałe (4,1 - 5,0) 264x
Bardzo dobre (3,1 - 4,0) 27x
Dobre (2,1 - 3,0) 0x
Poniżej średniej (1,1 - 2,0) 0x
Negatywne (0 - 1,0) 0x