UPC promocje

www.upc.pl

Śledź promocje UPC i dobierz najlepszą ofertę do swoich potrzeb na upc.pl. Sprawdź od UPC promocje na pakiety na start lub dla obecnych klientów, rabat na pakiety Internetu na 24 miesiące oraz pakiety premium na telewizję. Znajdziesz tu także od UPC promocje dla stałych klientów w atrakcyjnych cenach. Ukryj tekst

Idź do sklepu

O sklepie UPC

Technologie cyfrowe zrewolucjonizowały sposób komunikowania się, dostępu do informacji i rozrywki, a branża telekomunikacji i mediów jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się. UPC Polska jest liderem cyfrowych usług kablowych: telewizji, szerokopasmowego Internetu i telefonii dla klientów indywidualnych i biznesowych. Dostarcza na szeroką skalę Internet o prędkości do 250 Mb/s, a dla klientów biznesowych do 600 Mb/s. UPC łączy ludzi z cyfrowym światem, ułatwiając korzystanie z jego nieograniczonego potencjału. Z ich usług korzysta niemal 1,5 miliona klientów. W zasięgu najnowszej generacji szerokopasmowych sieci UPC znajduje się niemal 3,2 mln gospodarstw domowych, w ponad 150 miejscowościach w Polsce.

Strategia rozwoju firmy UPC opiera się na stałym wzbogacaniu oferty, inwestycjach w innowacje oraz unowocześnianiu infrastruktury, dzięki czemu wyznaczają oni rynkowe trendy w zakresie wdrażania nowych rozwiązań.

Główna siedziba UPC Polska mieści się w Warszawie, a ich contact center zlokalizowane jest w Katowicach. Obecnie zatrudniają około 1450 osób, w kilkunastu biurach na terenie całego kraju, w tym w 9 dużych aglomeracjach miejskich: Bydgoszczy, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Lublinie, Warszawie, Wrocławiu, Szczecinie i w Zielonej Górze.

Z miesiąca na miesiąc na podium w rankingu speedtest.pl. Zapewniają Wi-Fi nowej generacji – szybkie i bez zakłóceń dzięki nowoczesnemu modemowi Connect Box 5 GHz, a do tego WiFree – Internet poza domem, żebyście zawsze byli w zasięgu, a w dodatku możemy otrzymać w UPC promocje dla nowych klientów.

W UPC promocje dla stałych klientów dają możliwość obejrzenia światowych hitów tuż po premierze kinowej  na ekranie Twojego telewizora dzięki usłudze VOD, a tysiące filmów i popularnych seriali są zawsze dostępne w usłudze My Prime. Oferta obejmuje więcej kanałów HD – aż 94. Kanały dziecięce i tematyczne oraz sportowe z superostrym obrazem zapewnią emocje każdego dnia.

Horizon Go – możesz wreszcie wyjść z domu, ulubione programy będą z Tobą – oglądaj je na ekranie własnego smartfona lub wykorzystaj funkcję zdalnego nagrywania. Najnowocześniejszy na rynku dekoder Horizon zdecydowanie wyznacza nowe standardy. Superostry obraz, wyśmienita jakość dźwięku i wiele więcej.

UPC jest częścią Liberty Global największego operatora kablowego zapewniającego rozrywkę prawie 30 mln klientów na świecie. Świadczą usługi wykorzystując najnowocześniejszą technologię zapewniając najwyższą jakość obrazu, stabilność usług i zawsze pomocną obsługę klienta. Ich priorytet to zadowolony Klient, któremu dają więcej niż inni.

Już teraz koniecznie sprawdź promocje UPC. Dla stałych klientów firma przygotowała atrakcyjne oferty które zadowolą każdego.

 

Podobne kody rabatowe i kupony

Kupony archiwalne

29. 2. 2020

Promocja 1 giga przez 3 miesiące za 59.99 zł na upc.pl

Promocja internet… Więcej o zniżkach

Promocja internet światłowodowy od Upc za 59,9 zł za 3 miesiące. Sprawdź szczegóły i regulamin oferty na upc.pl i korzystaj z telewizji i internetu taniej. Ukryj tekst

s