Gdzie kupić tanie meble kuchenne i szukać promocji?

meble

Każdy remont w naszym domu kojarzy nam się z wysokimi kosztami, bałaganem oraz pracami trwającymi tygodnie. Nic bardziej mylnego, wystarczy dobrze zaplanować swój budżet oraz czas, a co więcej zwrócić uwagę na swoje stare meble, akcesoria, których odnowienie może przywrócić kuchni piękno oraz drugie życie. Bądź kreatywny, baw się!

 

Sklepy meblarskie pękają w szwach od modnych mebli i dodatków, jednak za nowoczesne trendy musimy sporo zapłacić, jak to zmienić? Przede wszystkim zwróćmy uwagę, że tak naprawdę płacimy najwięcej za fronty i uchwyty – te bez nich mają swój urok, np. można zastąpić je modną tkaniną, która w niesamowity sposób wpływa na kolorystykę w kuchni i daje poczucie przytulności.

Inny ważnym trickiem jest malowanie płytek specjalnie przeznaczonymi do tego emulsjami. Skuwanie starych i nakładanie nowych to ogromny koszt, lepiej przeznaczyć te pieniądze na dodatki, które upiększą każdą kuchnię. Farba sprawdzi się również dobrze na Twoich starych meblach, których odnowienie nie zajmie Ci dużo czasu, a całkowicie zmieni Twoją kuchnie. Zaoszczędzone pieniądze warto przeznaczyć na sprzęty AGD, stół, krzesła, które są niezbędnymi produktami w Twoim domu.


Jeżeli szukasz jednak nowych mebli kuchennych, warto sprawdzić budowlane sieciówki, typu Castorama sklep, OBI sklep, Leroy Merlin, które w swojej ofercie posiadają już meble na wymiar, jednak ich koszt jest zdecydowanie niższy niż w małych sklepach. Sprawdź już teraz i wybierz coś dla siebie. A jeżeli szukasz ciekawych rabatów zajrzyj na promocje od Castoramy, albo kody rabatowe od Obi.

Jeszcze więcej ciekawych sklepów i jeszcze więcej lepszych kuponów rabatowych znajdziesz na KUPLIO.pl